PEWNA WYGRANA!!!

• autor: zrywksiazki, 2011-10-25 13:31

W minioną sobotę rozpoczęła się 8 kolejka Toruńskiej B-klasy. Piłkarze Zrywu Książki podejmowali na własnym boisku zespół LZS Victoria Czernikowo. Nie przyjmowali do świadomości innego rozwiązania jak zwycięstwo nad zespołem ze środka tabeli. Zryw przystąpił do spotkania w optymalnym silnym składzie. Oto krótka relacja ze spotkania:

Pierwsza połowa spotkania rozpoczęła się od ataku gospodarzy jednak goście sporadycznie kontratakowali. Bramkarz Victorii był zmuszony do częstych wybić piłki spod własnej bramki , ponieważ bardzo groźnie atakowali Grzegorz Baran a następnie z drugiej strony Paweł Marszałkowski no i nasz król strzelców Tomasz Hetmański. Jednak nie przekładało to się na wynik spotkania. Dopiero w 36 minucie piłkę do siatki skierował nie kto inny jak Tomasz Hetmański i Zryw wychodzi na zasłużone prowadzenie w tym meczu. Do przykrego incydentu doszło pod naszą bramką gdy przy ataku jeden z piłkarzy gości „znokautował” naszego kapitana głową co zaskutkowało nagłą opuchlizną prawego oka. Kontuzja spowodowała, że Robert Tomaszewski nie mógł wyjść na drugą połowę spotkania. Do gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie i piłkarze obu drużyn udali się do szatni .

W drugiej połowie piłkarze gospodarzy wyszli skoncentrowani na mecz aby nie dopuścić się do głupich błędów, które mogły zakończyć się wyrównującą bramką. Ciągłe ataki Zrywu spowodowały, że goście praktycznie zamknięci byli na własnej połowie boiska sporadycznie tylko kontratakując. Na kolejną bramkę kibice czekali do 68 minuty, w której Paweł Dalasiński pięknym prostopadłym podaniem  asystował naszemu snajperowi Hetmańskiemu. Gospodarze trzymali pieczę nad wynikiem i całkowicie kontrolowali wynik spotkania. Trener Tomasz Sulikowski wprowadził młodych zawodników , którzy dobrze zastępowali podstawę co w końcówce spotkania, w doliczonym czasie gry zaskutkowało zdobyciem 3 bramki. Mariusz Kemski prostopadłym podaniem doskonale znalazł Patryka Trojanowskiego a ten wykończył akcję strzałem pod łokciem bramkarza. Wynik do końcowego gwizdka nie uległ zmianie i pewnym zwycięstwem Zryw Książki utrzymuje dobre 4 miejsce w tabeli. BRAWO PANOWIE!!!

W 9 kolejce piłkarze naszego Zrywu pojadą na wyjazdowe spotkanie do Brodnicy gdzie podejmą drużynę Legii Osiek. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia obu drużynom i liczyć na kolejne zwycięstwo dobrze spisującej się ekipie z Książek. POWODZENIA!!!

Skład: Paweł Senderek- Robert Tomaszewski (Przemysław Szmigielski), Mateusz Gajewski, Mariusz Kemski, Tomasz Biesek, Łukasz Dziura(Tomasz Baran), Paweł Dalasiński, Krzysztof Baran, Grzegorz Baran (Tomasz Weiher), Paweł Marszałkowski, Tomasz Hetmański (Patryk Trojanowski)

autor: zrywksiazki 2011-10-25 13:39:05

Profil zrywksiazki w Futbolowo dzięki za meczyk panowie ;D

autor: ~kibic 2011-10-31 12:34:17

avatar kopanina jak każy wasz mecz w tym ezonie pilki wybijane na afere do przodu i moze cos wejdzie.

autor: ~do kibic 2011-10-31 17:02:18

avatar jakos granie na afere nie przynosi wiecznie 3 punktów i 16 punktów w b-klasie

autor: ~pff 2011-11-01 10:33:00

avatar Ci co przegrywają mówią że gramy na aferę spójrzmy ile meczów było z drużyną która non stop waliła do przodu