Logowanie

Aktualności

Kolejne Zwycięstwo 7-2 !!! orły z Książek na fali !!!

• autor: zrywksiazki, 2011-10-31 11:28

Już 9 kolejka za nami a nasz Zryw nie zwalnia tempa gry. W pogodnym niedzielnym dniu piłkarze z Książek pojechali na wyjazdowe spotkanie do Brodnicy gdzie podejmowali drużynę Legii Osiek. W tym meczu jednak zabrakło kapitana drużyny gdyż zmaga się z kontuzją i nie mógł pojechać z kolegami na spotkanie do Brodnicy. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14.30 . Oto krótka relacja ze spotkania:

Początek pierwszej połowy był bardzo wyrównany, piłkarze obu drużyn rzucili się do ataków, jednak jako pierwsi bramkę zdobyli goście. Hetmański doskonale odnalazł się w polu bramkowym i bez problemu umieścił piłkę w siatce. A zatem mamy 1-0. Na drugiego gola kibice nie musieli długo czekać gdyż w 30 minucie silnym strzałem Grzegorz Baran nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gospodarzy. Piłkarze Zrywu kontrolowali spotkanie jednak gospodarze cały czas starali się atakować. W 40 minucie kolejna bramkę zaaplikował nie kto inny jak Grzegorz Baran po dobrej kiwce w polu karnym  bez problemu minął bramkarza i zdobył 2 bramkę . Sporadyczne ataki Legionistów przyniosły rzut wolny z niebezpiecznej pozycji, który na bramkę zamienił zawodnik gospodarzy zatem mamy 3-1. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie.

Na drugą połowę Zryw wyszedł trochę ospale, gdyż gospodarze zaczęli groźnie atakować, jednak to goście zdobyli kolejną bramkę. W 55 minucie doskonałym prostopadłym podaniem Krzysztof Baran znalazł w polu karnym Pawła Marszałkowskiego a ten bez problemu skierował piłkę do siatki 4-1. Kilka minut później piłkarze Legii zaatakowali skutecznie i zdobyli drugiego gola , który kompletnie zaskoczył bramkarza gości. Zaczęło się bardzo nerwowo na boisku ,lecz piłkarze Zrywu złapali wiatr w żagle i do siatki trafił Tomasz Hetmański kilka minut później dwukrotnie Grzegorz Baran . Ten ostatni wykazał się doskonałą skutecznością w tym meczu gdyż zdobył 4 bramki oraz dwukrotnie asystował, jednak król strzelców jest tylko jeden i po zdobyciu 2 bramek oraz 3 asyst Tomasz Hetmański umocnił się na stołku Króla strzelców B-klasy z dorobkiem 16 bramek .Spotkanie zatem zakończyło się wynikiem 7-2 .  Brawo Panowie!!!

Przed nami 10 przed ostatnia kolejka rundy jesiennej i w niej  piłkarze Zrywu podejmą na własnym boisku Cukrownik Mełno. Miejmy nadzieję że bez problemu zdobędziemy 3 punkty i umocnimy się w czubie Toruńskiej B-klasy.

Skład: Paweł Senderek- Mateusz Gajewski(Krzysztof Muller), Mariusz Kemski, Tomasz Biesek, Przemysław Szmigielski, Tomasz Sulikowski(Łukasz Dziura), Paweł Dalasiński, Krzysztof Baran(Tomasz Weiher), Paweł Marszałkowski(Tomasz Baran), Tomasz Hetmański, Grzegorz Baran