Logowanie

Aktualności

SMUTNA PORAŻKA!!!

• autor: zrywksiazki, 2011-11-07 16:08

W przed ostatniej kolejce rudny jesiennej piłkarze Zrywu na własnym boisku podejmowali zawodników z Mełna. W kadrze meczowej były małe ubytki jednak to miało nie mieć znaczenia w dobrze spisującej się ekipie z Książek. Zbyt piękne by było szybkie i łatwe zwycięstwo…

Oto krótka relacja ze spotkania:

Początek spotkania obfitował w szybkie kontry obu drużyn. Groźniejsze sytuacje jednak stwarzali gospodarze meczu. Doskonałe akcje mieli Hetmański dotychczasowy król strzelców, Grzegorz Baran oraz Paweł Marszałkowski. Pierwsza bramka jednak padła dla drużyny gości, którzy atakowali sporadycznie na bramkę i to im się opłaciło. Zatem mamy niespodzianke w 27 minucie i jest 0-1. Zryw szybko chciał doprowadzić do remisu jednak to im się nie udawało brak koncentracji i skuteczności zaowocował w tym meczu. Wynik pierwszej połowy nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie trener Zrywu wprowadził zmiany . Kolejne spotkanie, w którym na drugą połowę Zryw wychodzi mało skoncentrowany i traci kolejną bramkę . 0-2 kto by uwierzył w taki wynik już na początku drugiej połówki. Gospodarze się obudzili i stwarzali coraz groźniejsze ataki jednak to nie przynosiło rezultatów. Zapanował chaos w drużynie z Książek , niepotrzebne komentarze brak zrozumienia i piłkarska złość ,która nic nie przyniosła dobrego. Smutek i żal w końcówce meczu , ponieważ nie tak to wszystko miało wyglądać . No cóż koniec meczu i wynik bardzo dla nas nie korzystny 0-2 . Panowie kubeł zimnej wody został wylany trzeba się pozbierać w końcu.

W ostatniej kolejce spotykamy się w Świedziebni. Są oni liderem i to będzie ostatni sprawdzian naszych piłkarzy w tej rundzie , ostatni a zarazem najtrudniejszy .Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych sprawmy miłą niespodzianke i niech ta runda będzie dla nas zwycięska . Do boju Panowie!!!

Skład: Paweł Senderek- Robert Tomaszewski(Krzysztof Muller), Tomasz Biesek , Tomasz Baran, Mariusz Kemski, Tomasz Sulikowski(Mateusz Gajewski), Paweł Marszałkowski(Łukasz Dziura), Przemysław Szmigielski(Tomasz Weiher), Paweł Dalasiński, Grzegorz Baran, Tomasz Hetmański